O nás

Sme firma s 25 ročnou skúsenosťou s vývojom informačných systémov. Vyvinuli sme ekonomický systém ERIS a spolupracovali s takými menami, ako sú Perex, AB Kozmetika a Národná banka Slovenska. Od r. 2017 sme partnerom Microsoft a zlatým partnerom Oracle.

 

História:

Firma alfa BASE spol. s r. o. bola založená v roku 1992 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Vznikla ako slovenský subjekt, v ktorom sa zišli mladí ľudia s úmyslom poskytnúť zákazníkom kvalitné softvérové riešenia spracovania ekonomických a obchodných údajov využitím kvalitnej a bezpečnej architektúry klient/server. Táto myšlienka sa stala hlavnou prioritou spoločnosti.

O necelý rok (1993) už boli komerčne nasadené prvé moduly ekonomického systému u prvých zákazníkov. Paralelne s dokončovaním prvých modulov prebiehali práce na vývoji ostatných modulov potrebných na komplexné pokrytie potrieb zákazníkov.

Od roku 1993 sa firma venuje aj zákazkám, ktoré sú mimo rámca štandardných ekonomických balíkov, pracuje na zákazkách na kľúč na domácom i zahraničnom trhu. V roku 1995 dokončila kompletný ekonomický systém ERIS.

V roku 2017 začala firma spolupracovať s firmou Codematics s.r.o. a stala sa zlatým partnerom Oracle.

V súčasnosti rozširujeme svoje portfólio o tvorbu internetových stránok a tvorbu aplikácií pre smart city.

 

Naši klienti:

Medzi klientov spoločnosti patria firmy a organizácie najrôznejšieho zamerania, od finančných ústavov a veľkých výrobných firiem, cez firmy obchodného charakteru, až po neziskové organizácie. Okrem domácich spoločnosti, sú medzi nimi i zahraničné firmy a spoločnosti so zahraničnou účasťou. Vzhľadom na uvedenú skladbu klientov spoločnosť neustále rozširuje rad svojich produktov a prispôsobuje ich individuálnym potrebám každého klienta.

 

Kariéra:

Pripojte sa do nášho tímu odborníkov! Ponúkame priateľské prostredie, výhodnú polohu neďaleko centra Bratislavy a pružnú pracovnú dobu.

 
 

Partneri:

Microsoft Oracle
AM system TECHNOSOFT Deltanet

Oboznámil som sa s ochranou osobných údajov a cookies.